عمومی

روانبان چیست؟

روانبان چیست و چگونه کار می‌کند؟

آیا تاکنون پیش آمده که بخواهید پیش روان‌شناس بروید؟ برای رفتن پیش روان‌شناس با چالش‌های گوناگونی رو‌به‌رو هستیم. از کجا یک روان‌شناس خوب را پیدا کنیم؟ نزدیک‌ترین روان‌شناس به محل زندگی من کیست؟ آیا در زمینه‌ی مشکل من مهارت و تخصص دارد و می‌تواند به من کمک کند؟ اگر بتوانیم این مشکلات را حل کنیم ممکن است به دلیل بالا بودن تعرفه‌های مشاوره نتوانیم پیش روان‌شناس برویم. یا شرایطمان به گونه‌ای باشد که امکان حضور در کلینیک روان‌شناس را نداشته باشیم. پس راه حل چیست؟ راه حل این مشکلات سرویس روانبان است.

روانبان چیست و چگونه کار می‌کند؟

روانبان یک سرویس مشاوره آنلاین است که به درمانجویان امکان مشاوره‌ی آنلاین و چت با روان‌شناس را می‌دهد. با عضویت در سرویس روانبان می‌توانید با کم‌ترین هزینه با روان‌شناسان مختلف ایران مشاوره‌ی آنلاین داشته باشید و  مشکلاتتان را برطرف کنید. هم‌چنین می‌توانید نزدیک‌ترین روان‌شناسان شهر خودتان را شناسایی کنید و به صورت حضوری پیش آنان بروید.

آیا روان‌شناسان مورد اعتماد هستند؟ آیا صلاحیت علمی دارند؟

ما توانمندی همکارانمان را تضمین می‌کنیم. کسانی که به عنوان روان‌شناس در حال خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند توسط تیم تخصصی گروه ما از نظر مدارک دانشگاهی و صلاحیت‌های علمی بررسی و سنجیده شده‌اند.

روند انجام مشاوره به چه صورت است؟

پس از نام‌نویسی در سایت روانبان می‌توانید روان‌شناس مورد نظرتان را از بین روان‌شناسان ما انتخاب کنید و با انجام رزرو آنلاین و پرداخت هزینه مشاوره از طریق درگاه پرداخت آنلاین، جلسه‌ی مشاوره را در چت آغاز کنید. هر جلسه مشاوره ۴۵ دقیقه زمان دارد. و می‌توانید روان‌شناستان را بر اساس تخصص، شهر، نوع مشاوره مورد نیاز، مدرک دانشگاهی و… انتخاب کنید.

آیا عضویت در سرویس رایگان است؟

عضویت در سایت روانبان رایگان است. اما برای انجام هر جلسه مشاوره نیازمند پرداخت هزینه هستید. این هزینه نسبت به هر روان‌شناس متغیر است. برای نمونه ممکن است هر جلسه مشاوره آنلاین با یک روان‌شناس ۵۰ هزار تومان باشد و روان‌شناس دیگری ۳۰ هزار تومان دریافت کند. تعرفه‌ی هر روان‌شناس در پروفایل کاربری او ذکر شده است.

چگونه به عنوان روان‌شناس عضو سرویس شوم.

ابتدا در سایت نام‌نویسی کنید. سپس با ورود به بخش پیش‌خوان روان‌شناس، مدارکتان را برای ما ارسال کنید تا صلاحیت شما بررسی شود. پس از این فرآیند می‌توانید به عنوان روان‌شناس به گروه ما بپیوندید و کسب درآمد کنید.

برای آگاهی بیش‌تر به بخش راهنمای سرویس روانبان بروید یا با ما تماس بگیرید. هم‌چنین آماده‌ی پاسخگویی به شما در تلگرام هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *