روانبان یکی از سایت‌های زیرمجموعهٔ گروه آقای روان‌شناس است که با هدف ساخت پل ارتباطی میان روان‌شناسان و درمانجویان راه‌اندازی شده است. این سرویس را می‌توان گسترده‌ترین شبکه‌ی اجتماعی روان‌شناسی ایران نامید. روانبان برترین سرویس مشاوره آنلاین و چت با روان‌شناس است که درمانجویان می‌توانند به کمک آن با برجسته‌ترین روان‌شناسان چت، مکالمه صوتی یا تصویری داشته باشند. روان‌شناسان روانبان در زمینه‌ی درمان اختلالات روان‌شناختی افسردگی، استرس، اضطراب، مشکلات روابط، پنیک اتک، ترک اعتیاد، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره خانوادگی، مشاوره ازدواج و زناشویی، کوچینگ و… تخصص دارند.  روانبان برای روان‌شناسان امکان داشتن یک کلینیک آنلاین روان‌شناسی را فراهم می‌کند و می‌تواند یک سایت شخصی برای روان‌شناسان عزیز باشد. همکاران عزیز با پیوستن به گروه روان‌شناسان ما می‌توانند به سادگی درآمد آنلاین داشته باشند و مشاورین حضوری را به کلینیک خود جذب کنند.

سرویس مشاوره آنلاین روانبان

دسترسی به روان‌شناس متخصص و حرفه‌ای یکی از چالش‌هایی است که بسیاری از مردم با آن روبه‌رو هستند. در برخی از شهرها دسترسی به روان‌شناس خوب دشوار است و مردم ناچار می‌شوند برای دریافت مشاوره به شهر دیگری سفر کنند که هزینه‌های بالا و هدر رفتن وقت از پیامدهای آن است. هنگامی که با درمانجویان گفت‌وگو می‌کنیم می‌بینیم که برخی از آن‌ها بارها همکاری با یک روان‌شناس را قطع کرده‌اند و دنبال جایگزین کردن روان‌شناس دیگری برای انجام مشاوره بوده‌اند. در چنین شرایطی گروه روانبان توانسته با شناسایی و همکاری با روان‌شناسان حرفه‌ای و سرشناس کشور و رتبه‌سنجی آنان امکان دسترسی به روان‌شناس را آسان کند. کاربرانی که به دنبال مشاوره آنلاین هستند می‌توانند به فهرست روانشناسان عضو شده در روانبان مراجعه کنند و از آن‌ها مشاوره بگیرند.

هزینه مشاوره با هر روانشناس در پروفایلش نوشته شده است. این هزینه توسط خود روانشناس گرفته می‌شود و ما هزینه‌ای از درمانجویان دریافت نمی‌کنیم.